• Juvéderm® to wiodąca na świecie marka kwasu hialuronowego.
  • Nasze produkty zmniejszają oznaki starzenia oraz poprawiają ogólną kondycję skóry, nawilżając ją i subtelnie wypełniając.
  • Dodają objętości, uwydatniają i modelują, tak abyś mogła cieszyć się naturalnymi efektami.
  • Jeśli rozważasz skorzystanie z zabiegu z zastosowaniem produktów Juvéderm® umów się na konsultację z lekarzem.


VOLITE

Juvéderm® VOLITE łatwo się rozprowadza i jest przeznaczony do poprawy atrybutów jakości skóry* twarzy, szyi, dekoltu i grzbietów rąk.
1 zabieg z zastosowaniem 3ml produktu Juvéderm® VOLITE na twarzy może zapewnić nawilżenie skóry nawet do 9 miesięcy .Skóra jest nawilżona i ma lepszą strukturę oraz mniej widoczne drobne zmarszczki.


Działanie: w celu poprawy atrybutów jakości skóry
Okolica: twarz, szyja, grzbiety rąk, dekolt

Badanie przeprowadzono z zastosowaniem produktu Juvéderm® VOLITE B (bez lidokainy).
*Jakość skóry definiowana jest jako gładkość (brak drobnych zmarszczek), nawilżenie i elastyczność. Ocena przez badacza struktury skóry na policzkach (pierwszorzędowy punkt końcowy) jako parametr gładkości skóry, który poprawił się w miesiącu 1. (96,2%), w miesiącu 4. (76,3%), w miesiącu 6. (34,9%) oraz w miesiącu 9. (15,8%).
Na podstawie danych z badań in vitro.
Po jednym zabiegu obejmującym pierwsze podanie (n=131) i podanie uzupełniające w dniu 30. (n=31).
Mediana wstrzykniętej objętości wynosiła 2,8ml w przypadku twarzy (1,3ml na policzek + 0,2ml na czoło), co zaokrąglono do 3ml.
Nawilżenie skóry policzków, mierzone za pomocą urządzenia MoistureMeter®D, było istotnie lepsze po 1, 4, 6 i 9 miesiącach od wizyty początkowej.


VOLBELLA

Juvéderm® VOLBELLA można stosować w leczeniu drobnych zmarszczek, uwydatnieniu ust oraz korekcji asymetrycznych rysów.
Produkt można wstrzykiwać powierzchniowo, do środkowej warstwy skóry właściwej oraz w śluzówkę warg, a efekty mogą utrzymywać się nawet do 12 miesięcy*.


Działanie: do udoskonalenia cech i powierzchni twarzy
Okolica: usta, okolice ust, dolina łez, niewielkie zmarszczki

* Badanie przeprowadzono z wykorzystaniem Juvéderm® VOLBELLA bez lidokainy. Dodanie lidokainy nie zmienia fizycznych właściwości produktów JUVÉDERM®.


VOLIFT

Juvéderm® VOLIFT przeznaczony jest do wypełniania głębokich zmarszczek i linii oraz kształtowania ust. Można go wstrzykiwać do głębokich warstw skóry właściwej i błony śluzowej ust. Juvéderm® VOLIFT zapewnia widoczne wyniki w obszarze NFL do 18 miesięcy po zabiegu*.

Działanie: Do wypełnienia zmarszczek twarzy
Okolica: Bruzdy nosowo-wargowe, linie marionetki, usta, kształtowanie brwi, promieniste zmarszczki na policzkach

NLF (nasolabial fold) –bruzda nosowo-wargowa
* Utrzymywanie się efektu w bruzdach nosowo-wargowych przez 18 miesięcy —na podstawie danych klinicznych. W ciągu 4 tygodni po wizytach w Miesiącach 9., 12. lub 15. pacjenci mogli poprosić o wykonanie pojedynczego, jednostronnego zabiegu w celu skorygowania klinicznie istotnej asymetrii (co najmniej 1-punktowa różnica nasilenia bruzd nosowo-wargowych na podstawie oceny badacza).


VOLUMA

Juvéderm® VOLUMA przeznaczony jest do powiększania i przywracania objętości twarzy1w jej środkowej części, a efekt jego działania utrzymuje się nawet do 24 miesięcy - w zależności od leczonego obszaru. Można go wstrzykiwać na różnych głębokościach —podskórnie, do głębokich warstw skóry właściwej, a nawet do górnej warstwy okostnej.

Działanie: do odbudowy objętości środkowej części twarzy
Okolice: środkowa część twarzy, skronie

1. Juvéderm® VOLUMA with lidocaine DFU. 72475JR13. Revision. 2017-07-19.


VOLUX

Juvéderm® VOLUX to ewolucja w kolekcji VYCROSS®. Produkt jest przeznaczony do przywracania i odbudowy objętości w obszarze brody i linii żuchwy*, a efekt jego działania utrzymuje się nawet przez 18–24 miesiące. Ten nowy żel —w odróżnieniu od Juvéderm® VOLUMA—przeznaczony jest do zwiększania efektu liftingu, aby umożliwić poprawę kąta G-Sn-Pog, objętości tkanek twarzy i projekcji brody. Można go wstrzykiwać podskórnie lub podawać nadokostnowo.

Działanie: do tworzenia struktury i konturów twarzy
Okolice: dolna część twarzy; broda i linia żuchwy

G-Sn-Pog –glabella-subnasale-pogonion
*W badaniu klinicznym oceniano dolną część twarzy jako brodę i linię żuchwy.
Na podstawie porównawczych badań przedklinicznych in vitro i wyników uzyskanych po wielokrotnych zabiegach dodanych do badania klinicznego produktu Juvéderm® VOLUX, w którym wykazano utrzymywanie się efektu po upływie 18 miesięcy od zabiegu pierwszego i zabiegu poprawkowego w obrębie brody i linii żuchwy, a także na podstawie wyników badań klinicznych dotyczących wyrobu predykatowego Juvéderm® VOLUMA z lidokainą potwierdzających 24-miesięczne utrzymywanie się efektu w środkowej części twarzy stwierdzono, że produkt Juvéderm® VOLUX charakteryzuje się czasem utrzymywania się efektu in situ przez 18–24 miesiące.


Twój lekarz medycyny estetycznej pomoże Ci wybrać zabiegi z zastosowaniem produktów JUVÉDERM®, które są dla Ciebie odpowiednie, a także wyjaśni, jak można je wykorzystać do odświeżenia wyglądu, poprawy profilu lub rysów twarzy.

Znajdź gabinet, aby umówić się na konsultację.

DOPASOWANA PROCEDURA

Mając na uwadze Twoje cele, lekarz opracuje indywidualny plan zabiegów oraz określi odpowiednie dawki produktów JUVÉDERM® potrzebne do uzyskania oczekiwanych rezultatów.

Przed zabiegiem
Sesja 1
Sesja 2
Sesja 3
Powyższe zdjęcia przedstawiają pacjentkę, która tego samego dnia została poddana kilku zabiegom z wykorzystaniem produktów JUVÉDERM® w różnych dawkach. Dawka produktu JUVÉDERM® jest określana przez lekarza.

ZOBACZ REZULTATY NATYCHMIAST

96%
PACJENTÓW WYRAZIŁO „ZACHWYT” LUB „ZADOWOLENIE” BEZPOŚREDNIO PO ZABIEGU Z ZASTOSOWANIEM PRODUKTU JUVÉDERM® VOLUMA*

ZAPLANUJ

Opracuj wraz ze swoim lekarzem plan zabiegów na podstawie Twoich osobistych celów. Dowiedz się więcej na temat procesu konsultacji lub wyszukaj najbliższy gabinet.
Należy pamiętać, że stosowanie wypełniaczy do twarzy JUVÉDERM® może wiązać się z działaniami niepożądanymi. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości należy skonsultować się z lekarzem.