Pielęgnacja pozabiegowa

Po zabiegu można bez żadnych przerw kontynuować codzienne czynności.

Podstawowe informacje

Należy postępować zgodnie z poradami i zaleceniami lekarza.

Czas gojenia jest różny u poszczególnych osób. Niemniej wszelkie początkowe obrzmienia i zaczerwienienia powinny ustąpić w ciągu kilku dni. Lekarz może zalecić unikanie przedłużonego wystawiania się na działanie promieni słonecznych, promieniowania ultrafioletowego, bardzo niskich temperatur oraz korzystania z saun.

I pamiętaj – jeśli obawiasz się o nasilenie czy o czas trwania obrzmienia lub siniaczenia, poproś lekarza o specjalistyczną poradę


JAK MOGĘ UTRZYMAĆ REZULTATY?

Efekty zabiegów z wykorzystaniem produktów Juvéderm® utrzymują się na ogół do 24 miesięcy, ale różnią się w zależności od poprawianych obszarów i zastosowanego produktu.

Pamiętaj, że wszystkie zabiegi z wykorzystaniem wypełniacz do twarzy Juvéderm® są tymczasowe, dlatego jeśli nie zdecydujesz się na uzupełnienie, to pozostały kwas hialuronowy zostanie bez śladu naturalnie wchłonięty do skóry, a efekty zanikną.

POBIERZ BROSZURĘ POZABIEGOWĄ

DLACZEGO POWINNAM PRZECHOWYWAĆ INFORMACJE DOTYCZĄCE SWOICH ZABIEGÓW?

Zawsze dobrze jest wiedzieć, jakim zmianom została poddana nasza skóra. Dlaczego warto skorzystać z naszej książeczki „Paszportu do świata piękna” Juvéderm®, by zapisywać w niej wszystkie daty i rodzaje zabiegów. Pozwoli Ci to kontrolować wizyty, ich rodzaj i daty oraz zapisywać wszelkie inne przebyte zabiegi na twarz. Dzięki temu Ty i Twój lekarz będziecie mieli dostęp do pełnego obrazu twojej pielęgnacji.

POBIERZ PASZPORT PIĘKNA

About Juvéderm®

Each Juvéderm® facial filler serves its unique purpose. That is how they are used together to create your individual look. 

Frequently Asked Questions

Get answers to the most common questions women have about facial fillers.

FAQ