ROZWAŻASZ KONSULTACJĘ?

Zadawanie pytań przed rezerwacją konsultacji jest kwestią zupełnie naturalną. Dowiedz się więcej na temat tego, czego możesz oczekiwać podczas swojej pierwszej wizyty.

Wszystko zaczyna się
od rozmowy

Jeśli zastanawiasz się nad skorzystaniem z zabiegu, porozmawiaj ze specjalistą, który szczegółowo omówi wszelkie opcje zabiegów.

JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI SPOSÓB, BY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?

  • Czy wolałabym, aby mój lekarz był mężczyzną czy kobietą?
  • Czy wolałabym porozmawiać ze specjalistą w 4 oczy?
  • Czy po przeszukaniu strony internetowej pod kątem gabinetu, podobają mi się przykłady zdjęć przed i po? Jakie inne dowody chciałabym zobaczyć?

JEŚLI ZDECYDOWAŁAŚ SIĘ NA KONSULTACJĘ Z LEKARZEM, ZADAJ SOBIE KILKA PYTAŃ:

  • Jakich rezultatów oczekuję po zabiegu?
  • Czy szukam jakiejś konkretnej informacji na temat zabiegów lub produktów?

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ OD PIERWSZEJ KONSULTACJI?

Możesz skupić się na konkretnej partii twarzy lub możesz szukać bardziej ogólnych informacji. W obu przypadkach lekarz przyjrzy się Twojej twarzy, by przygotować dla Ciebie spersonalizowany plan zabiegów.

Konsultacja może zacząć się od rozmowy na temat tych partii twarzy, które Cię najbardziej interesują. Nie zdziw się, jeśli lekarz zdecyduje się zrobić Ci kilka zdjęć, które później posłużą mu do wskazania wyjątkowej struktury Twojej twarzy i zdecydowania, jakie wypełniacze będą dla Ciebie odpowiednie. Co więcej, lekarz może pokazać Ci zdjęcia innych pacjentów (możesz też sama o nie poprosić!), aby lepiej przedstawić rezultaty na przykładzie prawdziwych kobiet.

Jeśli zdecydujesz się na zabieg, Twój lekarz przygotuje dla Ciebie spersonalizowany plan zabiegów dopasowany do Twoich potrzeb. Zapozna Cię z całym procesem, a jeśli poczujesz się gotowa, może nawet od razu zaproponować Ci pierwszy zabieg lub zapisać Cię na odpowiadający Ci termin.

Find clinics with open evenings

If you've been wondering about facial fillers, why not attend an open evening to learn more? Start the conversation about facial fillers.

enter postcode/area

Before your treatment

As you approach treatment, you may be wondering what to expect. Prepare yourself with a quick recap of what your treatment day might look like.

Pamela, 59

I arrived full of questions and left full of confidence

Frequently Asked Questions

Get answers to the most common questions women have about facial fillers.

FAQ

ZNAJDŹ LEKARZA

Jeśli zastanawiasz się nad skorzystaniem z wypełniaczy do twarzy, jedynym sposobem na to, by dowiedzieć się, czy są one dla Ciebie odpowiednie jest rozmowa ze specjalistą. Pamiętaj, konsultacja nie jest zobowiązująca. To tylko pierwszy krok do tego, by dowiedzieć się więcej.

kod pocztowy / miejscowość