PRZED ZABIEGIEM

Usłyszałaś fakty i zdecydowałaś, że wypełniacze do twarzy są dla Ciebie. Co dalej? Powinnaś już czuć się dość komfortowo w związku z nadchodzącym zabiegiem, ale spójrz na krótkie streszczenie tego, jak może wyglądać dzień zabiegu.

DZIEŃ ZABIEGU

W zależności od indywidualnego planu zabiegów wizyta może trwać od 30 minut do godziny. Lekarz zacznie od przejrzenia Twojego planu zabiegu oraz zapozna Cię z wszelkimi szczegółami dotyczącymi tego, czego możesz się spodziewać tego dnia. Przedstawi miejsca, w które wstrzyknięty zostanie wypełniacz oraz w jaki sposób pomoże to osiągnąć wymarzone efekty.

Gdy będziesz gotowa, lekarz zdezynfekuje miejsca na skórze, przygotowując je do Iniekcji. Wstrzykiwanie wypełniaczy do twarzy marki Juvéderm® może powodować minimalny ból oraz obrzmienie w miejscach wstrzyknięcia. Wypełniacze do twarzy marki Juvéderm® zawierają  lidokainę,  substancję znieczulającą, która sprawi, że zabieg będzie przyjemniejszy i względnie bezbolesny.

Każde wstrzyknięcietrwa krótko, bo zaledwie kilka sekund, natomiast liczba iniekcji będzie zależna od Twojego głównego celu. Możesz spodziewać się także różnych technik zabiegów w zależności od rezultatów, jakie chcesz osiągnąć.


Na przykład lekarz może wstrzyknąć produkt w miejsce, które niekoniecznie stanowi Twój problem, jako że jego działanie zapewni pożądane przez Ciebie efekty.

Po każdej iniekcji lekarz może wykonać lekki masaż tego miejsca, aby upewnić się, że wypełniacz Juvéderm® został odpowiednio zaaplikowany i rozłożony pod skórą. Efekty zabiegu będą widoczne tuż po nim. W miejscach wstrzyknięcia mogą wystąpić minimalne obrzmienie lub zaczerwienienie, jednak jest to zupełnie naturalnie i zniknie szybko po tym, jak opuścisz gabinet lekarza.

Twój lekarz może zaplanować wizytę kontrolną w ciągu kilku tygodni, by sprawdzić efekty i upewnić się, że jesteś z nich zadowolona. Będzie to świetna okazja do tego, by upewnić się, że zabieg spełnił Twoje oczekiwania lub aby odświeżyć upragnione efekty.

Hannah EN, 35

The procedure was actually really simple - it only took 30 minutes and I barely felt it! My practitioner made me feel really comfortable.

Frequently Asked Questions

Get answers to the most common questions women have about facial fillers.

FAQ

ZNAJDŹ LEKARZA

Jeśli zastanawiasz się nad skorzystaniem z wypełniaczy do twarzy, jedynym sposobem na to, by dowiedzieć się, czy są one dla Ciebie odpowiednie jest rozmowa ze specjalistą. Pamiętaj, konsultacja nie jest zobowiązująca. To tylko pierwszy krok do tego, by dowiedzieć się więcej.

kod pocztowy / miejscowość