Czym są wypełniacze do twarzy?

Na rynku istnieje wiele rodzajów wypełniaczy zawierających różne składniki. Cechą, która łączy je wszystkie jest to, że ich celem jest wypełnienie bruzd i zmarszczek oraz przywrócenie skórze objętości.

CZY WYPEŁNIACZE DO TWARZY RÓŻNIĄ SIĘ CZYMŚ
OD INNYCH PRODUKTÓW PRZEZNACZONYCH DO WSTRZYKIWANIA?

Wypełniacze do twarzy to rodzaj produktów przeznaczonych do wstrzykiwania, które dosłownie wypełniają zmarszczkę syntetycznym lub naturalnym składnikiem.

Wypełniacze mogę mieć działanie trwałe lub czasowe. Trwałe wypełniacze zapewniają nieprzerwane efekty, dlatego, jak sama nazwa wskazuje, rezultaty utrzymują się do końca życia. Istnieją również wypełniacze czasowe, które, mimo że zapewniają długotrwałe efekty, ostatecznie zostają przetworzone przez organizm, co w konsekwencji wiąże się z ustąpieniem efektów.

Mimo że wypełniacze do twarzy mogą składać się z różnych substancji, wszystkie mają na celu zagwarantowanie natychmiastowych rezultatów. Ponadto wypełniacz wstrzyknięty w pewne miejsca na twarzy pozwala uzyskać efekty podobne do liftingu, bez konieczności poddawania się drogim i inwazyjnym zabiegom chirurgicznym.

Popularną bazą wypełniaczy do twarzy jest kwas hialuronowy, tak jak w przypadku produktów Juvéderm®. Wypełniacze do twarzy na bazie kwasu hialuronowego są produktami naturalnymi, które wstrzykiwane są bezpośrednio pod lub w skórę. Zmniejszają one oznaki starzenia oraz poprawiają jej ogólną kondycję poprzez ponowne nawilżenie w miejscach, które tego potrzebują. Dodają również objętości – tej utraconej z wiekiem lub dodatkowej do subtelnego powiększenia – byś mogła poczuć się pewnie.

PRZYJRZYJ SIĘ SWOJEJ TWARZY

Dowiedz się więcej na temat tej wyjątkowej mało inwazyjnej metody pielęgnacji, która może zrewitalizować wiele obszarów Twojej twarzy. Wybierz obszar, który najbardziej Cię interesuje i dowiedz się więcej.

TWOJE OCZY

Jeżeli jesteś jedną z 50% kobiet które martwią się o to jaki wpływ na ich oczy ma starzenie się, sprawdź najnowsze rozwiązania.

TWOJE OCZY

TWOJE POLICZKI

Policzki są podkreśleniem naszej twarzy a kiedy zaczynają opadać ma to również wpływ na nasze samopoczucie. Już czas o nie zadbać.

TWOJE POLICZKI

TWOJE USTA

Jeżeli chcesz mieć wyraźne, ponętna usta, potrzebujesz kuracji która pozwoli Ci takie osiągnąć.

TWOJE USTA

KSZTAŁT TWOJEJ TWARZY

Zadbaj o kształt swojej twarzy poprzez podniesione policzki, dobrze zarysowaną szczękę i wyróżniający podbródek.

KSZTAŁT TWOJEJ TWARZY

Carol, 50

Uwielbiam swoje zmarszczki
(no, może połowę z nich).

WSZYSTKO ZACZYNA SIĘ OD ROZMOWY

Zadawanie pytań przed konsultacją jest kwestią zupełnie naturalną. Dowiedz się więcej na temat tego, czego możesz oczekiwać podczas swojej pierwszej wizyty.