Przyglądając się oczom

Z czasem objętość w okolicach oczu maleje, pojawiają się linie i ciemne cienie. Dowiedz się, w jaki sposób wypełniacze do twarzy mogą pomóc twoim oczom zachować blask.

Rezultaty zabiegów

80 %

80% kobiet, które skorzystały z zabiegów z zastosowaniem wypełniaczy skórnych, wierzy, że są one skuteczne w poprawianiu kondycji skóry wokół oczu.

Zaczynasz zauważać worki pod oczami, nawet jeśli się wyspałaś? Z wiekiem nasze oczy zaczynają sprawiać wrażenie zapadniętych, a worki i cienie pod oczami zaczynają stopniowo się pogłębiać. Wynika to z utraty kwasu hialuronowego oraz zmian kostnych. Zaaplikowanie wypełniacza do twarzy zawierającego kwas hialuronowy, na przykład produktu marki Juvéderm®, prowadzi do zastąpienia utraconego kwasu hialuronowego głęboko w skórze, nadając jej tym samym objętości i wygładzając zmarszczki wokół oczu.

Nowy, naturalny, młodzieńczy wygląd można osiągnąć dzięki przywróceniu objętości w okolicach oczu, korekcji kurzych łapek oraz podniesieniu brwi do uzyskania lepszej symetrii twarzy. Szeroka gama technik pielęgnacyjnych zapewnia zindywidualizowane podejście dostosowane do potrzeb każdego klienta.

Bez względu na to, czy Twoim zmartwieniem są kurze łapki, czy może Twój problem jest bardziej złożony, lekarz przygotuje dla Ciebie indywidualny plan zabiegów, który przywróci Twojej twarzy to, co w niej najlepsze i jednocześnie pozwolą Ci pozostać sobą. Zapoznaj się z rezultatami zabiegów i przekonaj się, w jaki sposób wypełniacze do twarzy mogą nadać Twoim oczom wymarzony blask.

Before & After Treatment Photos

Before
T After
Before
T After
Before
T After
Before
T After
Before
T After
Before
T After
Before
T After
Before
T After

Select an age bracket above and click on a thumbnail picture; then use the slider tool to see real facial filler treatment results. T

ILE CZASU TRWA ZABIEG?

Zabieg trwa średnio 30 minut.

JAK SZYBKO ZOBACZĘ EFEKTY?

Poprawa jest widoczna natychmiastowo!

JAK DŁUGO UTRZYMUJĄ SIĘ REZULTATY?

Nawet do 24 miesięcy, w zależności od zabiegu.