WYPEŁNIACZE DO TWARZY – USTA

Kto nie chciałby mieć pełnych, ponętnych, naturalnie wyglądających ust? Dowiedz się, w jaki sposób mogą w tym pomóc wypełniacze do twarzy.

Rezultaty zabiegów

98 %
98% pacjentów zauważyło różnicę w okolicy bruzd nosowo-wargowych po zabiegu z wykorzystaniem produktów Juvéderm®.

Zaaplikowanie wypełniacza do twarzy zawierającego kwas hialuronowy, na przykład produktu marki Juvéderm®, zapewnia subtelną objętość, która ułatwia uzyskanie pełniejszych, naturalnie wyglądających ust.

Usta, które pokochasz, są na wyciągnięcie ręki! Niesymetryczne usta mogą zyskać upragnioną proporcjonalność poprzez dodanie im objętości w węższych miejscach. A może po prostu marzysz o pełniejszych ustach? W tym przypadku zaaplikowanie wypełniacza w usta powiększy je i zapewni im pełniejszy oraz wyrazistszy wygląd.

Linie wokół ust tworzą się z każdym uśmiechem i każdym słowem. Z czasem linie te przekształcają się w trwałe zmarszczki. Jeśli twoim problemem są linie marionetki, czyli linie biegnące od kącików ust do podbródka lub zmarszczki pojawiające się podczas uśmiechu produkt Juvéderm® zaaplikowany bezpośrednio w te obszary zmniejszy ich widoczność oraz wygładzi je.

Bez względu na to, czy chcesz powiększyć usta, czy odtworzyć ich utraconą objętość, lekarz przygotuje dla Ciebie indywidualny plan zabiegów, które przywrócą twojej twarzy to, co w niej najlepsze, jednocześnie zapewniając naturalnie wyglądające efekty. Zapoznaj się z rezultatami zabiegów i przekonaj się, w jaki sposób wypełniacze do twarzy mogą dać Ci powód do uśmiechu.

Before & After Treatment Photos

Before
T After
Before
T After
Before
T After
Before
T After
Before
T After
Before
T After
Before
T After
Before
T After

Select an age bracket above and click on a thumbnail picture; then use the slider tool to see real facial filler treatment results. T

ILE CZASU TRWA ZABIEG?

Zabieg trwa średnio 30 minut.

JAK SZYBKO ZOBACZĘ EFEKTY?

Poprawa jest widoczna natychmiastowo!

JAK DŁUGO UTRZYMUJĄ SIĘ REZULTATY?

Nawet do 24 miesięcy, w zależności od zabiegu.