Prawdziwe Kobiety. Prawdziwe Historie.

Miliony kobiet wybiera wypełniacze do twarzy, by samodzielnie decydować o procesie starzenia. Począwszy od mam, przez królowe fitnessu, po kobiety sukcesu na kierowniczych stanowiskach – powód każdej z nas jest wyjątkowy. Poznaj prawdziwe historie prawdziwych kobiet.

Hannah 35

Uwielbiam wypróbowywać nowe produkty oraz zabiegi upiększające, wypełniacze do twarzy należą do jednych z nich. Zapewniają one naturalne efekty, a ja nie znoszę wyglądać sztucznie.

Balansowanie między pracą a wychowywaniem 7-latka jest szalone, ale kocham to! Mimo to, nigdy nie chcę wyglądać jak zabiegana mama w pośpiechu odbierająca dziecko ze szkoły. Razem z moimi przyjaciółkami uwielbiamy wypróbowywać nowe produkty oraz zabiegi pielęgnacyjne, wypełniacze do twarzy należą również do tych zabiegów. Zapewniają one naturalne efekty, a ja nie znoszę wyglądać sztucznie. Nie zdecydowałabym się nawet na sztuczne paznokcie! Wypełniacze do twarzy pomogły mi uwydatnić moje usta i wygładzić linie wokół nich. Jeśli upewnisz się, że trafisz do dobrego lekarza, wypełniacze do twarzy mogą sprawić, że będziesz wyglądać świeżo i olśniewająco, nawet kiedy godzisz życie osobiste z życiem zawodowym.

Zastanawiasz się nad podjęciem kolejnego kroku? Dowiedz się, w jaki sposób wypełniacze do twarzy mogą dodać Twoim ustom objętości przy jednoczesnych naturalnych efektach.

ZOBACZ REZULTATY
CZYTAJ WIĘCEJ ZAMKNIJ

Helle 36

Nie podpisuję się pod tym, że trzeba wybierać między twarzą a figurą. Zdecydowałam się na skorzystanie z wypełniaczy, ponieważ przez godziny treningów moja twarz zaczęła tracić na objętości i „opadać”.

Wypełniacze do twarzy faktycznie podniosły moje policzki i przyniosły naturalne efekty, które są dla mnie bardzo ważne. Dużo podróżuję w pracy, dlatego świeży wygląd, nawet po długim locie samolotem, jest czymś fantastycznym. Rozmowa z lekarzem pomogła mi wskazać obszary, które chciałam poprawić, dlatego zdecydowanie polecam odbycie takiej konwersacji.

Zastanawiasz się nad podjęciem kolejnego kroku? Dowiedz się, w jaki sposób wypełniacze do twarzy mogą przywrócić objętość twoim policzkom.

ZOBACZ REZULTATY
CZYTAJ WIĘCEJ ZAMKNIJ

Jules 38

Gdybym mogła dać radę komuś, kto zastanawia się nad skorzystaniem z wypełniaczy skórnych, powiedziałabym, aby poszedł porozmawiać z lekarzem. Odpowiedni lekarz pomoże Ci uzyskać efekty, które pokochasz.

Nie boję się starzenia. Nie piję ani nie palę i jestem fanką naturalnego, holistycznego podejścia do życia. Zauważyłam kilka nowych linii i zmarszczek wokół moich oczu, dlatego też zdecydowałam się na wypełniacze. Zapewniają mi naturalne efekty, które są zgodne z moją filozofią życia. W następnym miesiącu podejmuję wyzwanie 3 szczytów, czyli zdobycie 3 gór w ciągu 24 godzin. Będzie ciężko, ale robię to, by zebrać pieniądze na cele charytatywne, więc powinno mi to pomóc dotrzeć do celu. Gdybym mogła dać radę komuś, kto zastanawia się nad skorzystaniem z wypełniaczy do twarzy, powiedziałabym, aby poszedł porozmawiać z lekarzem. Odpowiedni lekarz pomoże Ci uzyskać efekty, które pokochasz.

Zastanawiasz się nad podjęciem kolejnego kroku? Dowiedz się, w jaki sposób wypełniacze do twarzy mogą pomóc Ci wyglądać tak, jak się czujesz.

ZOBACZ REZULTATY
CZYTAJ WIĘCEJ ZAMKNIJ

Carol 50

Korzystam z wypełniaczy do twarzy, ponieważ chce wyglądać jak atrakcyjna 50-latka! Szukałam produktu, który przyniósłby naturalne efekty i zmienił coś w mojej twarzy.

Linie biegnące od nosa do kącików ust zaczynały się naprawdę uwidaczniać, dlatego potrzebowałam czegoś, co by je wygładziło. Linie i zmarszczki sprawiły, że wyglądałam starzej niż się czułam. Korzystanie z wypełniaczy do twarzy powoduje, że inni bardziej mnie dostrzegają i sama czuję się świetnie na myśl o tym, jak wyglądam. To moja rada dla wszystkich, którzy zastanawiają się nad zabiegiem. Jeśli chodzi o powody, dla których decydujesz się na wypełniacze do twarzy, wszystko zależy od Ciebie – więc jeśli czujesz, że to właśnie to – działaj!

Zastanawiasz się nad podjęciem kolejnego kroku? Dowiedz się więcej na temat tego, w jaki sposób wypełniacze do twarzy mogą w wymarzony sposób unieść Twoje kości policzkowe.

ZOBACZ REZULTATY
CZYTAJ WIĘCEJ ZAMKNIJ

Pamela 59

Na początku bałam się skorzystać z wypełniaczy do twarzy, ale gdy w końcu się do nich przekonałam, zrozumiałam, że moje obawy były trywialne.

Myślę, że kluczem do utrzymania młodego wyglądu jest nieustanne próbowanie nowych rzeczy. Karierę akademicką rozpoczęłam w wieku 48 lat, natomiast na rowerze zaczęłam jeździć, gdy miałam 54 lata. Od tego czasu przejechałam na rowerze drogę z Londynu do Paryża, z Paryża do Nicei, a w przyszłym roku biorę udział w zawodach Half Ironman!

Na początku bałam się skorzystać z wypełniaczy do twarzy, ale gdy w końcu się do nich przekonałam, zrozumiałam, że moje obawy były trywialne. Moje policzki i linia żuchwy zaczynały tracić na objętości. Potrzebowałam świeższego wyglądu. Wystarczyło kilka rozmów z moimi przyjaciółkami, które zdecydowały się na zabiegi i przepadłam. Rozmowa z kimś, kto już skorzystał z wypełniaczy naprawdę pomaga w podjęciu decyzji, czy są one dla nas odpowiednie, szczególnie jeśli przez jakiś czas bijemy się z myślami.

Zastanawiasz się nad podjęciem kolejnego kroku? Dowiedz się, w jaki sposób wypełniacze do twarzy mogą pomóc Ci wyglądać tak, jak się czujesz.

ZOBACZ REZULTATY
CZYTAJ WIĘCEJ ZAMKNIJ

Carole Anne 69

Gdy jest się w moim wieku, kremy i balsamy nie przynoszą zbyt dużych rezultatów. Jestem przed 70-tką i wypełniacze pomagają mi wyglądać fantastycznie.

Im byłam starsza, tym moja twarz wyglądała na bardziej zmęczoną, a gdy jest się w moim wieku, kremy i balsamy nie przynoszą zbyt dużych rezultatów. Jestem przed 70-tką i wypełniacze pomagają mi wyglądać fantastycznie. Nikt się nawet nie domyśla, że miałam coś zrobione. Kurze łapki w kącikach oczu sprawiały, że czułam się staro. Szukałam zabiegu, który przyniósłby efekty, ale jednocześnie nie zmieniłby mojego wyglądu. Podobają mi się naturalne efekty, jakie zapewniają wypełniacze do twarzy. Moja twarz nie sprawia wrażenia nieruchomej, co oznacza, że moje oczy wciąż się śmieją razem ze mną. Wypełniacze do twarzy pomogły mi znaleźć najlepszą wersję siebie, co jest świetnym powodem do skorzystania z nich.

Zastanawiasz się nad podjęciem kolejnego kroku? Dowiedz się, w jaki sposób wygładzić zmarszczki wokół oczu.

ZOBACZ REZULTATY
CZYTAJ WIĘCEJ ZAMKNIJ

WSZYSTKO ZACZYNA SIĘ OD ROZMOWY

Zadawanie pytań przed konsultacją jest kwestią zupełnie naturalną. Dowiedz się więcej na temat tego, czego możesz oczekiwać podczas swojej pierwszej wizyty.

Find clinics with open evenings

If you've been wondering about facial fillers, why not attend an open evening to learn more? Start the conversation about facial fillers.

enter postcode/area