Świat możliwości

Zawsze eksperymentujemy z najnowszymi trendami i modą, gdy chcemy znaleźć inny sposób na pokazanie światu najlepszej wersji siebie. Nasza metoda pielęgnacji urody niczym się nie różni, jednak pośród tylu sposobów na to, by wyglądać dobrze, trudno jest przewidzieć, które rozwiązanie najlepiej odpowiadałoby naszym potrzebom.

Znalezienie
odpowiedniej pielęgnacji

Jest wiele różnych sposobów na to, aby sprawić, by nasza skóra wyglądała dobrze, począwszy od kremów oraz serum dostępnych bez recepty po coraz to popularniejsze niechirurgiczne zabiegi medycyny estetycznej, takie jak: mikrodermabrazja, peeling laserowy czy wypełnianie kwasem hialuronowym. Wszystkie zabiegi obiecują świeższy wygląd, a gdy uda Ci się znaleźć ten jedyny, który służy akurat Tobie – pozostaniesz mu wierna.

Mimo to nasza skóra z czasem się zmienia: struktura kości, mięśnie twarzy oraz tkanki tracą na objętości, co wpływa na ogólny kształt twarzy. Co zatem zrobić, gdy zaufana i sprawdzona pielęgnacja nie przynosi już efektów?

Każda kobieta, bez względu na wiek, może uzyskać bardziej świeżą i gładszą skórę dzięki naturalnemu wypełniaczowi o właściwościach nawilżających – kwasowi hialuronowemu. Jest to polisacharyd naturalnie występujący w organizmie, który zapewnia naszej skórze gładkość i jędrność poprzez wiązanie cząsteczek wody. Kwas hialuronowy sprawdza się w zatrzymywaniu wody tak dobrze, że do rezultatów zabiegów można zaliczyć gładkość oraz zmniejszoną widoczność zmarszczek – oto dobre wieści dla Twojej skóry!

Wypełniacze do twarzy nawilżają skórę w miejscach, które najbardziej tego potrzebują, a zaaplikowanie kwasu głęboko pod skórą zapewnia długotrwałe efekty. W dzisiejszych czasach wiele kremów oraz serum zawiera kwas hialuronowy, dzięki któremu można uzyskać lepsze, krótkotrwałe efekty. Zabiegi z zastosowaniem kwasu hialuronowego są obecnie bardziej popularne niż inne znane niechirurgiczne zabiegi, takie jak: depilacja, peeling chemiczny czy mikrodermabrazja. 

Bez względu na to, czy chodzi o poprawę konturu twarzy poprzez przywrócenie jej utraconej objętości, wygładzenie zmarszczek wokół oczu, czy też powiększenie ust, by uzyskać pełniejszy uśmiech – wypełniacze do twarzy mogą być Twoją najlepszą opcją! Wypełniaczom do twarzy zaufały już miliony kobiet na całym świecie, a efekty mówią same za siebie. 

Dlaczego nie poczytać więcej i sprawdzić, czy nie są one odpowiednie również dla Ciebie?


SKŁADNIKI

PRZYJRZYJ SIĘ SWOJEJ TWARZY

Dowiedz się więcej na temat tej wyjątkowej mało inwazyjnej metody pielęgnacji, która może zrewitalizować wiele obszarów Twojej twarzy. Wybierz obszar, który najbardziej Cię interesuje i dowiedz się więcej.

TWOJE OCZY

Jeżeli jesteś jedną z 50% kobiet które martwią się o to jaki wpływ na ich oczy ma starzenie się, sprawdź najnowsze rozwiązania.

TWOJE OCZY

TWOJE POLICZKI

Policzki są podkreśleniem naszej twarzy a kiedy zaczynają opadać ma to również wpływ na nasze samopoczucie. Już czas o nie zadbać.

TWOJE POLICZKI

TWOJE USTA

Jeżeli chcesz mieć wyraźne, ponętna usta, potrzebujesz kuracji która pozwoli Ci takie osiągnąć.

TWOJE USTA

KSZTAŁT TWOJEJ TWARZY

Zadbaj o kształt swojej twarzy poprzez podniesione policzki, dobrze zarysowaną szczękę i wyróżniający podbródek.

KSZTAŁT TWOJEJ TWARZY

Hannah, 35

Read my lips: Fuller doesn't mean looking fake!

CZYM SĄ WYPEŁNIACZE DO TWARZY?

Wypełniacze do twarzy pomagają pozbyć się bruzd i zmarszczek na skórze twarzy, jednocześnie przywracając jej objętość.