PRODUKTY DOPASOWANE DO INDYWIDUALNYCH REZULTATÓW

Miliony ludzi na całym świecie decyduje się na produkty marki Juvéderm®, by wyglądać i czuć się świetnie.

Wypełniacze do Twarzy Juvéderm®

Produkty Juvéderm® produkowane są przez firmę Allergan — ogólnoświatową firmę z branży farmeceutycznej, która ponad 30 lat temu zapoczątkowała rozwój zabiegów medycyny estetycznej. Wypełniacze do twarzy marki Juvéderm® produkowane są w oparciu o zaawansowaną technologię, korzystny profil bezpieczeństwa oraz zapewniają naturalny wygląd i długotrwałe efekty.

Nasza filozofia jest prosta: udostępnić Tobie oraz Twojemu lekarzowi sprawdzone klinicznie, wysokiej jakości produkty, które spełnią Wasze oczekiwania i którym możecie zaufać. 32 000 000 zabiegów wykonanych do tej pory potwierdza wieloletnie zaufanie klientów do produktów Allergan.

Wypełniacze do twarzy marki Juvéderm® wykorzystują specjalną technologię opartą na wyjatkowym procesie sieciowania, zwaną VYCROSS®, która pozwala uzyskać długotrwałe rezultaty i lepsze uniesienie. Ważne jest, by wypełniacz do twarzy połączył się z tkanką po iniekcji. Wypełniacze do twarzy marki Juvéderm® znane są ze swojej wyjątkowo gładkiej konsystencji oraz zdolności łączenia się z tkanką w skórze twarzy, by uzyskać naturalne efekty. Działanie każdego wypełniacza marki Juvéderm® skupia się na swoim konkretnym, wyjątkowym celu – czy to na wygładzeniu zmarszczek, przywróceniu objętości, by uzyskać efekt delikatnego uniesienia, czy może na uwydatnieniu i podkreśleniu kształtu ust. Twój lekarz prawdopodobnie skorzysta z kilku produktów marki Juvéderm®, aby przygotować spersonalizowany plan zabiegów tylko dla Ciebie.

Efekty wprowadzenia wypełniacza do skóry są widoczne od razu. Mogą one wiązać się jedynie z minimalnym obrzękiem. Ponadto większość wypełniaczy marki Juvéderm® zawiera lidokainę – środek znieczulający, który zmniejsza odczucie bólu podczas iniekcji.

Juvéderm® VOLBELLA® with Lidocaine

łagodny produkt do stosowania w delikatnych miejscach.

Juvéderm® VOLIFT® with Lidocaine

największa uniwersalność i zastosowanie na wielu obszarach twarzy.

Juvéderm® VOLIFT® Retouch

stosowany w zabiegach podtrzymujących, rekomendowany 2 tygodnie po pierwszym zabiegu.

Juvéderm® VOLUMA® with Lidocaine

stosowany w przypadku głębszych zmarszczek i bruzdaby przywrócić objętość twarzy.

Juvéderm® HYDRATE

do uzyskania lepszej jakości i struktury skóry oraz blasku.

WYBIERANE PRZEZ LEKARZY I PACJENTÓW

Produkty Juvéderm® zastosowano już w ponad 32 000 000 zabiegów na całym świecie. Są one oparte na korzystnym profilu bezpieczeństwa, nic więc dziwnego, że wybierane są przez lekarzy i pacjentów.   

98 %

lekarzy rekomenduje Juvéderm® swoim kolegom

98 %

pacjentów było zadowolonych po zastosowaniu Juvéderm®

Helle, 36

Nie spodziewałam się, że efekty będą tak fantastyczne.

CZYM SĄ WYPEŁNIACZE DO TWARZY?

Wypełniacze do twarzy pomagają pozbyć się bruzd i zmarszczek na skórze twarzy, jednocześnie przywracając jej objętość.