TWOJE POLICZKI

Wiele kobiet uważa rumiane, podkreślone, wysokie kości policzkowe za seksowne i piękne. Jednak z wiekiem środowisko oraz naturalny proces starzenia wpływają na zmieniający się kształt naszej twarzy. Podejmijmy więc kroki, by czuć się świetnie w każdym wieku.

DLACZEGO NASZE WYSOKIE, WYDATNE KOŚCI POLICZKOWE
ZACZYNAJĄ SIĘ ZAPADAĆ?

32 %

kobiet obawia się, że z wiekiem przestanie czuć się seksownie. Możesz podjąć kroki, by wyglądać tak świetnie, jak się czujesz.

Gdy się starzejemy, kości i tkanki naszej twarzy tracą objętość. Wysokie kości policzkowe stają się mniej zarysowane i sprawiają wrażenie zapadniętych. Próbowałaś zapewne różnych ćwiczeń twarzy oraz technik makijażu gwarantujących tymczasowo zarysowane kości policzkowe, ale czy kiedykolwiek tak naprawdę pomyślałaś o tym, co się dzieje pod Twoją skórą?

Pojawienie się bruzd i zmarszczek

Utrata kwasu hialuronowego w skórze wiąże się z tym, że nasze policzki tracą również swoją młodzieńczą sprężystość, co oznacza, że z czasem zaczynają wyglądać na zapadnięte.

Poduszki tłuszczowe znajdujące się w policzkach zaczynają opadać i napierać na bruzdę nosowo-wargową – linię ciągnącą się od skrzydełek nosa po kąciki ust. Sprawia to, że bruzda ta staje się bardziej widoczna.

Gdzie podziała się objętość?

Wszystkie kochamy wydatne kości policzkowe, ale co się dzieje w sytuacji, kiedy ta objętość zsuwa się w dolne partie twarzy? Nasza twarz z czasem się zmienia, tracimy pewną objętość tkanki tłuszczowej.

Przez to, że struktura naszych kości policzkowych się zmienia, nie są one w stanie zapewnić odpowiedniego podtrzymania znajdującej się nad nimi tkance tłuszczowej. Zaczyna się ona zsuwać w kierunku niższych partii twarzy, zdradzając nasz wiek.

W JAKI SPOSÓB POMAGA JUVÉDERM®?

Produkty Juvéderm® to wypełniacze skórne zawierające kwas hialuronowy, który łączy się z wodą w Twojej skórze, delikatnie przywraca jej utraconą objętość i wygładza bruzdy oraz zmarszczki.

Zaaplikowanie kwasu hialuronowego głęboko w skórę przywraca jej młodzieńczą sprężystość. Co więcej, dzięki dodaniu objętości środkowej części twarzy poprzez podkreślenie zarysu kości policzkowych, jesteśmy w stanie podnieść policzki, usta oraz dolną część twarzy. A najlepsze jest to, że efekty widoczne są natychmiast po zabiegu, więc nie musisz czekać, by cieszyć się swoim zrewitalizowanym wyglądem. Efekty wyglądają naturalnie oraz, jak udowodniono klinicznie, utrzymują się do 24 miesięcy w zależności od zastosowanego produktu.

Zobacz rezultaty na przykładzie prawdziwych kobiet.

ZOBACZ REZULTATY

Carol, 50

Uwielbiam swoje zmarszczki
(no, może połowę z nich).

CZYM SĄ WYPEŁNIACZE DO TWARZY?

Wypełniacze do twarzy pomagają pozbyć się bruzd i zmarszczek na skórze twarzy, jednocześnie przywracając jej objętość.