Twoje oczy

Uwielbiamy ekspresyjnie wyrażać siebie, jednak nasza skóra jest przez to bardziej podatna na zmarszczki, które tworzą się przez powtarzające się skurcze mięśni podczas uśmiechania czy marszczenia brwi. Nasze oczy stanowią centrum przekazu i są kluczem do wyrażania naszych uczuć, dlatego też chcemy, by wyróżniały się z dobrych powodów.

Dlaczego z czasem zauważamy
widoczną zmianĘ w naszych oczach?

53 %

53% kobiet martwi się o to, w jaki sposób proces starzenia wpływa na ich oczy. Nie jesteś więc sama!

Zarówno środowisko, jak i naturalny proces starzenia dają się we znaki naszej skórze. Mimo, że mamy wpływ na niektóre czynniki, na przykład palenie lub działanie promieni słonecznych, inne, takie jak fizyczne zmiany naszej skóry, są nie do uniknięcia. Co się więc dzieje?

Pojawienie się bruzd i zmarszczek

Skóra wokół oczu bogata jest w kwas hialuronowy, który w naturalny sposób dba o jej nawilżenie. Z wiekiem komórki skóry produkują coraz mniej kwasu hialuronowego, co prowadzi do wiązania mniejszej ilości wody w skórze, która w konsekwencji przesusza się, traci swoją elastyczność i objętość oraz staje się bardziej narażona na wystąpienie zmarszczek na skutek ekspresyjnego wyrazu twarzy. Co więcej, sucha i cienka skóra sprawia, że nasze policzki wyglądają jakby były oklapnięte. Dodatkowo zmianom podlegają znajdujące się pod skórą mięśnie oraz struktura kostna. Powoduje to pogłębienie się zapadnięć pod oczami, co z kolei potęguje wrażenie podkrążonych i zmęczonych oczu. 

Gdzie się podziała objętość?

Z wiekiem nasze czoło, skronie oraz oczodoły – obszar wokół oczu, który dodatkowo podkreśla niedoskonałości – tracą na sprężystości. Zmienia się również kształt naszej twarzy, a oczodoły się zapadają, powodując wrażenie podkrążonych oczu. Na skutek utraty objętości brwi zaczynają opadać, skóra pod oczami staje się cieńsza i pojawiają się ciemne cienie oraz „worki”.

Wiele kobiet stosuje kremy, by przywrócić skórze nawilżenie lub sprytnie nakłada makijaż, by ukryć zmarszczki. Jeśli jednak szukasz rozwiązania, które się nie zmyje – wypełniacze do twarzy marki Juvéderm® mogą być właśnie dla Ciebie! Dodanie objętości kluczowym obszarom wokół oczu przy pomocy wypełniaczy marki Juvéderm® może przywrócić Ci świeży wygląd, o jakim marzysz. 

W JAKI SPOSÓB POMAGA JUVÉDERM®?

Gama wypełniaczy Juvéderm® zawiera kwas hialuronowy, który zastępuje utracony kwas hialuronowy głęboko w skórze, nadając jej objętości i wygładzając zmarszczki. Produkty Juvéderm® mogą wypełnić skronie, zmniejszając wrażenie zapadniętych oczodołów oraz nadając oczom wyrazistszą ramę. Produkty Juvéderm® sprawdzają się równie fantastycznie w wypełnianiu głębokich fałd wokół oczu, redukując tym samym ich wyrazistość i poprawiając Twój wygląd.

ZOBACZ REZULTATY

Carole Anne, 69

Every line tells a story; I've only kept the best ones.

CZYM SĄ WYPEŁNIACZE DO TWARZY?

Wypełniacze do twarzy pomagają pozbyć się bruzd i zmarszczek na skórze twarzy, jednocześnie przywracając jej objętość.