Kształt Twojej twarzy

Wszystkie, bez względu na wiek, chcemy w swoim odbiciu w lustrze zobaczyć to „coś”. Według specjalistów wysokie kości policzkowe oraz dobrze zarysowana linia żuchwy są wyznacznikami piękna. Zatem bez względu na to, w jaki sposób chciałabyś podkreślić kształt swojej twarzy, powinna ucieszyć Cię wiadomość, że istnieją skuteczne, niechirurgiczne sposoby na lifting twarzy.

Twoja twarz czy
Twoja figura?

76 %

76% kobiet pragnie starzeć się z wdziękiem ... ale kto powiedział, że nie można dodać sobie trochę dawnego wigoru?

Nie musisz wybierać! Regularne ćwiczenia sprawiają, że wyglądamy i czujemy się świetnie. Niestety, czasami dodatkowe kilogramy powodują, że skóra naszej twarzy staje się wiotka. Pragniemy twarzy, która będzie dopełnieniem naszej fantastycznej figury, a nie jej zaprzeczeniem. Dzięki dodaniu twarzy odrobiny objętości, możliwe jest uzyskanie całego kompletu – wyrazistości i piękna.

W JAKI SPOSÓB Z CZASEM ZMIENIA SIĘ KONTUR TWARZY?

Zarówno środowisko w jakim żyjemy, jak i naturalny proces starzenia zmieniają kontur naszej twarzy. Spójrzmy więc, dlaczego tak się dzieję.

GDZIE PODZIAŁA SIĘ OBJĘTOŚĆ?

Utrata objętości to jeden z najczęstszych powodów zmiany konturu twarzy. Z czasem komórki skóry produkują coraz mniej kwasu hialuronowego – polisacharydu naturalnie występującego w organizmie, który pomaga utrzymać objętość i elastyczność skóry. Gdy się starzejemy, zmniejsza się gęstość naszych kości oraz objętość tkanki. To właśnie przez utratę objętości zaczynamy w lustrze zauważać, jak nasza skóra opada w dół w kierunku podbródka. Prowadzi to do powstawania zmarszczek oraz utraty wyrazistości, harmonii oraz naturalności kształtu naszej twarzy. Objętość może maleć również wtedy, gdy tracimy na wadze, czego konsekwencją mogą być zmienione kontury twarzy.

PONOWNE ROZŁOŻENIE TKANKI TŁUSZCZOWEJ

Tkanka tłuszczowa pod młodą skórą twarzy rozłożona jest równomiernie, przez co twarz jest ładnie zaokrąglona oraz ma wyraziste kontury. Gdy się starzejemy, tkanka tłuszczowa, która do tej pory pomagała utrzymać objętość i gładkość skóry, zaczyna się zsuwać w dolne partie twarzy. Prowadzi to do uwydatnienia czoła i policzków, podkreślenia bruzd przy nosie, rozszerzenia i obniżenia linii żuchwy, co składa się na nieregularny, starszy wygląd.

Nawet jeśli obecna pielęgnacja nie pomaga Ci w poradzeniu sobie z tymi zmianami, nadal możesz podjąć działania. Wypełniacze do twarzy zawierające kwas hialuronowy dodają skórze objętości i wyrazistości, jakich pragniesz. Dlatego właśnie wiele kobiet podobnych do Ciebie wybiera wypełniacze do twarzy.

W JAKI SPOSÓB POMAGA JUVÉDERM?

Juvéderm® to wypełniacze skórne zawierające kwas hialuronowy, który łączy się z wodą w Twojej skórze i delikatnie przywraca jej utraconą objętość oraz wygładza bruzdy i zmarszczki.

Efekty wyglądają naturalnie oraz, jak udowodniono klinicznie, utrzymują się do 24 miesięcy w zależności od zastosowanego produktu. Zaaplikowanie kwasu hialuronowego głęboko pod skórę przywraca jej młodzieńczą sprężystość. Co więcej, dzięki dodaniu objętości środkowej części twarzy poprzez podkreślenie zarysu kości policzkowych, jesteśmy w stanie podnieść policzki, usta oraz dolną część twarzy. A najlepsze jest to, że efekty widoczne są natychmiast po zabiegu, więc nie musisz czekać, by cieszyć się swoim zrewitalizowanym wyglądem.

ZOBACZ REZULTATY

Helle, 36

Nie spodziewałam się, że efekty będą tak fantastyczne.

CZYM SĄ WYPEŁNIACZE DO TWARZY?

Wypełniacze do twarzy pomagają pozbyć się bruzd i zmarszczek na skórze twarzy, jednocześnie przywracając jej objętość.