Twoje usta

Każda z nas przynajmniej raz w życiu pomyślała o tym, jak cudownie byłoby mieć pełniejsze, wydatniejsze usta. Pełne usta z wyraźnie zaznaczonym konturem są oznaką młodzieńczej atrakcyjności.

Niektóre pomadki lub błyszczyki zapewniają tymczasowy efekt powiększenia, jednak jeśli pragniesz olśniewająco wyrazistych ust przez cały dzień, potrzebujesz rozwiązania, które się tak łatwo nie zmyje. Dzięki nadaniu ustom odrobiny objętości, możliwe jest ich uwydatnienie bez efektu sztuczności. Znajdź najlepszy sposób na to, by uzyskać wygląd, o jakim marzysz.

NIE WSZYSTKIE USTA
SĄ TAKIE SAME

78 %
kobiet pragnie bardziej naturalnego wyglądu, ale kto powiedział, że pełniejsze usta muszą wyglądać sztucznie?


JAK TWOJE USTA ZMIENIAJĄ SIĘ Z CZASEM

Zarówno środowisko, jak i naturalny proces starzenia z czasem zmieniają wygląd naszej twarzy. Co się więc dzieje z naszymi ustami?

GDZIE PODZIAŁA SIĘ OBJĘTOŚĆ?

Struktura kości twarzy zmienia się z wiekiem. Kość, odpowiedzialna za podtrzymanie Twoich ust (specjalistycznie nazywana kością szczękową) z czasem stopniowo zapada się, a bez jej wsparcia górna warga może wydawać się cieńsza i bardziej płaska.

POJAWIENIE SIĘ BRUZD I ZMARSZCZEK

Nasza skóra z czasem traci zawarty w niej kwas hialuronowy, co oznacza, że traci również pewną młodzieńczą elastyczność. Dużo się uśmiechamy – im więcej, tym częściej zaczynamy zauważać linie marionetki, czyli delikatne kreski wychodzące z kącików ust.

W JAKI SPOSÓB POMAGA JUVÉDERM®?

Usta, o jakich marzysz, są na wyciągnięcie ręki. Wypełniacze do twarzy marki Juvéderm® nie tylko pomogą wygładzić zmarszczki wkoło ust, ale także sprawią, że będą one pełniejsze, bardziej symetryczne i widoczniejsze. Wypełnienie linii marionetki nadaje skórze gładszy wygląd. Wypełnienie zmarszczek wokół ust zapewni Twojej twarzy młodszy wygląd. Zwiększając objętość skóry w odpowiednich miejscach, Juvéderm® może zapewnić Ci uwydatnienie, o jakim marzysz.

ZOBACZ REZULTATY

Hannah, 35

Read my lips: Fuller doesn't mean looking fake!

CZYM SĄ WYPEŁNIACZE DO TWARZY?

Wypełniacze do twarzy pomagają pozbyć się bruzd i zmarszczek na skórze twarzy, jednocześnie przywracając jej objętość.